Interaktív, oktatató jellegű játék AZ EMLŐSÖK NYOMÁBAN

• Interaktív, oktatató jellegű játék AZ EMLŐSÖK NYOMÁBAN
08 iun.

Láttátok ezeket az állatokat?

A Maros Megyei Múzeumnak segítségére van szüksége a megszökött állatok megkereséséhez. A 9 emlősfajt legutóbb a Múzeumok Éjszakájához való előkészületekkor látták. A nagy nyüzsgést kihasználva, az állatok eltűntek, csupán lábnyomokat hagyva maguk után.
A feladatotok az, hogy megtaláljátok a megszökött barnamedvét, farkast, rókát, vadmacskát, gímszarvast, őzet, vaddisznót, borzot és nyulat az általuk hagyott nyomok alapján. A megadott információk alapján próbáljátok meg rájönni, hogy a hagyott nyomok melyik állathoz tartozhatnak?
A Quizizz alkalmazás révén a gyerekek és a diákok játszva megtanulják a múzeum gyűjteményéből származó 9 emlősfajt azonosítani, az általuk hagyott nyomok alapján, majd megmérettetik tudásukat. A verseny első 3 helyezettje díjban részesül.

Nyisd meg a következő linket: https://quizizz.com/join?gc=29710538

Prev Post