Vezetőség

ÖTVÖS Koppány Bulcsú – igazgató
POP Angela – aligazgató
MIHALȚE Marcela – főkönyvelő

Művészeti osztály

ŞULEA Ioan, osztályvezető

dr. FODOR Cora, kutató
MORAR Daniel David, muzeológus
ONIGA Erika, muzeológus

CHERA Adela, konzervátor
KARÁCSONY Ferenc, restaurátor

BRASSAI Réka, teremfelügyelő
BOROS Tünde, teremfelügyelő
CIZMAS Eva, teremfelügyelő
CUCERDEAN Nastasia, teremfelügyelő
FRUNZĂ Sonia, teremfelügyelő

GALFI Ana, teremfelügyelő
POP Berta, teremfelügyelő
SABĂU Anca, teremfelügyelő

Néprajzi és Népművészeti osztály

POP Angela, osztályvezető

dr. MARC Dorel, kutató
MARC Livia, muzeológus
dr. POP Laura, kutató
KARÁCSONY István, muzeológus
TATAI Orsolya, muzeológus
VIRGINÁS-TAR Emese, muzeológus
PETRUȚA Florin Cătălin, muzeológus

GYERESI Carmen, konzervátor
PASCU Anna Maria, restaurátor

GÁLFI Margareta, teremfelügyelő
MILĂŞAN Elena, teremfelügyelő

Régészeti osztály

dr. MAN Nicoleta, osztályvezető

dr. BERECKI Sándor, kutató
dr. BONTA Coralia Dorina, muzeológus
dr. CIOATĂ Daniel, muzeológus
dr. LÁSZLÓ Keve, muzeológus
dr. REZI Botond, muzeológus
dr. NÉMETH E. Rita, konzervátor
ANGYUS Diana, konzervátor

DALI Irma, teremfelügyelő
MÁRTON Emilia, teremfelügyelő

Történeti osztály

dr. GÁL Szilárd Sándor, osztályvezető

dr. KOVÁCS Mária Márta, kutató
dr. ORBÁN János, kutató
SÁRÁNDI Tamás, muzeológus

BEJAN Ligia, konzervátor
KUBÁNDA Lehel, designer
STREDIE Oxana, könyvtárosDUCA Tereza, teremfelügyelő
BENCZE Ünige, muzeológus
GYŐRFI Zalán, kutató

KOCSIS Katalin, teremfelügyelő
NYULAS Magdolna, teremfelügyelő
SZTROJA Anna Mária, teremfelügyelő

Természettudományi osztály

BOTOŞ Daniela, osztályvezető

dr. SĂMĂRGHIŢAN Mihaela, kutató
dr. SOLOMON Alexandru-Adrian, muzeológus
SIMON Brigitta-Ildikó, muzeológus
ing.  TACHE Mihnea-Cristian, muzeológus

OPREA Sorina, konzervátor
SINKA BALOGH Zoltán, restaurátor
CSÉCS Silvia, teremfelügyelő
SINTEAN Ileana, teremfelügyelő
MOLDOVAN Daniela-Mariana, teremfelügyelő
NYULAS Roza, teremfelügyelő

Római Limeskutató Központ

PÁNCZÉL Szilamér Péter, osztályvezető

SĂPLĂCAN Angela, muzeológus
SIDÓ Katalin, muzeológus
SZILÁGYI Orsolya, muzeológus
SZEKERNYÉS László, muzeológus

BALLA Zsigmond, karbantartó
BALLA Zsolt, karbantartó
NEMES Augustin, villanyszerelő

Műtárgyvédelmi osztály

DUMITRESCU Raluca, osztályvezető

ANDRÁS Tihamér Gyula, restaurátor
NEMES Erika Tímea, restaurátor
POP Călin Ovidiu, restaurátor
STREJAC Florin, restaurátor

Kultúrpalota

SZÁNTÓ Loránt, osztályvezető

POP Mirela Adina, referens
VALEA Anica, referens
RUS Ioan, munkavédelmi felelős
GYŐRI Tímea, idegenvezető

BACIU Liliana, teremfelügyelő
LUKÁCS Éva, teremfelügyelő
ORZA Anuţa, teremfelügyelő
SUSCA Julia, teremfelügyelő
TÍMÁR Magdolna, teremfelügyelő
VERESS Éva, teremfelügyelő
ZOGOREAN Finica, teremfelügyelő

ANDRAS Dumitru Mircea, villanyszerelő
KILYÉN Ferenc, kapus
MÁRTON NEMES László, kapus
MOLDOVAN Ioan, munkás
PALCU Liviu, munkás
STOICA Gheorghe, munkás
SZÁNTÓ István, kapus
VARGA Vasile, kapus

IT és Közbeszerzés

TRUŢA Cosmin Radu
VÂLCESCU Florin, referens

Adminisztratív osztály

MOLDOVAN Viorica, osztályvezető

DALI Csaba, gépkocsivezető
ROTÁR Irma, teremfelügyelő
FÁBIÁN Csaba, asztalos
FĂRĂGĂU Iosif, kapus
LAZĂR Ioan, karbantartó
MILĂŞAN Petru, kapus

MALOVI Nicolae, karbantartó

STAN Lazăr, kapus
STAN Vasile, kapus
TOLDI Hajnal , referens